Automaty

Oferujemy wiele produktów CAME, właściwych do różnorodnych zastosowań. Automaty CAME charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania i duża odporność na niekorzystne warunki pogodowe. System jakości w firmie jest potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2000.

Na polskim rynku CAME jest liderem w automatyce przemysłowej, zajmuje także drugie miejsce pod względem sprzedaży produktów dla klienta indywidualnego.


Automaty CAME do bram garażowych

Ver
Maksymalna wszechstronność
Optymalne rozwiązanie dla większości bram garażowych o średnich i małych wymiarach, zarówno uchylnych, jak sekcyjnych.

  • Elegancka i wytrzymała obudowa
  • Zintegrowane oświetlenie, wspomagające w czasie manewru
  • Cichobieżne i niezawodne prowadnice, mocowane z łatwością do sufitu
  • Zewnętrzny system odblokowania montowany bezpośrednio na klamce bramy
  • Wykrywanie przeszkód przez specjalny obwód elektroniczny

Home

Kompletne zestawy do zautomatyzowania uchylnych i segmentowych bram garażowych. Wyposażone w sterowanie radiowe SPACE oraz wbudowaną lampę doświetlającą wjazd do garażu i wysprzęglenie na wypadek zaniku zasilania.
Występuje w dwóch wersjach:

  • HOME HG600 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 10m²
  • HOME HG1000 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 14m²

Zestawy zawierają zmiennokodowy pilot SPACE.

Automaty CAME do bram skrzydłowych

AMICO
Solidny, godny zaufania i dyskretny. Automatyka Amico została zaprojektowana dla bram posiadających skrzydła o maksymalnej szerokości do 1,8 m.

AXO
Idealny dla bram skrzydłowych o różnych wymiarach: szerokość skrzydła od 2 do 7 m. Instalacja jest szybka i prosta nawet tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

ATI
Solidny, kompaktowy, niezawodny – siłownik dla bram o średnich i dużych wymiarach, mających skrzydła o szerokości od 2 do 5 m.

fast

FAST
Siłownik szybki w montażu
Fast to siłownik z ramieniem łamanym do bram o długości skrzydła do 2,3 m. Może być montowany na słupkach o szerokości od 20cm.

FAST40
Technologia w zasięgu ręki
Odpowiedni do montażu na słupach o średnich i dużych wymiarach. Ramię łamane pozwala na poruszanie bramami skrzydłowymi posiadającymi skrzydła o maks. długości do 2,3 m.

FERNI
Sprawdza się nawet na słupach o dużych wymiarach
Może być z łatwością instalowany na skrzydłach bramy o maksymalnej szerokości 4 m, wyposażony jest w praktyczne ramię łamane.

FROG
Podziemny siłownik nowej generacji zalecany dla bram skrzydłowych o skrzydłach mających szerokość do 3,5 m. Ruch elektromechaniczny jest płynny i regularny nawet w ekstremalnych warunkach.

FROG PLUS
Moc, która nie ma sobie równych
Nowe “niewidoczne” rozwiązanie , idealne dla automatyzacji bram skrzydłowych o całkiem niestandardowych wymiarach ze skrzydłami o szerokości, aż do 7 m lub wadze do 1,1 tony.

SUPER FROG
Dla super bram o nietypowych wymiarach!
Siłownik podziemny dla dużych bram skrzydłowych. Maksymalna szerokości skrzydła wynosi aż 8 m.
Idealny dla bram przemysłowych i hangarów lotniskowych.

FROG-J
Proste rozwiązanie do instalacji siłownika pod ziemią
Podziemny siłownik dla bram o skrzydłach mających niewielkie wymiary, maksymalna szerokość skrzydła 1,8 m. Łatwe przygotowanie do montażu, wystarczy wykop o głębokości 85 mm.

krono

KRONO
Dostępny w trzech wersjach, przeznaczony do montażu na bramach skrzydłowych posiadających skrzydła o długości od 3 do 5 m.

MYTO
Rozwiązanie hybrydowe zaprojektowane z myślą o instalacji podziemnej i nadziemnej dla bram posiadających skrzydła o maksymalnej szerokości do 1,8 m.

ferni24

STYLO
Tylko 8 cm – to szerokość słupa, która wystarczy do montażu siłownika Stylo. Posiada skrzydła o maksymalnej długości do 1,8 m. Przeznaczony do instalacji na słupach o małych wymiarach lub, gdy przestrzeń w pobliżu bramy jest ograniczona.

AXI
Idealny siłownik dla klientów oczekujących wysokich poziomów wydajności, płynnej pracy i spowolnieniu ruchu w końcowej fazie zamykania i otwierania. 24V siłownik do bram o skrzydłach o długości do 2 oraz do 2,5m i wadze do 300kg.

Automaty CAME do bram przesuwnych

bx230

BK

Wszechstronność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Optymalne rozwiązanie dla dużych bram przesuwnych o ciężarze do 2200 kg i do 23 m długości. Płynny i regularny ruch.

bx_akces

By-3500T

Moc i niezawodność

Ten  model  jest idealny do automatyzacji skrzydeł przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 3 500 kg i do 23 m długości.

bk230

BX-243

Certyfikowane bezpieczeństwo

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 300 kg i do 8,5 mdługości. Intensywna praca zapewniona przez silnik 24 V DC.

bk_by_400

BX

Solidny i niezawodny

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg i do 20 m długości. Dostępne są również wersje przeznaczone do intensywnego użytkowania.

BXV

Praca intensywna

BXV to napęd jednocześnie smukły i lekki ale też trwały i wytrzymały. Serce siłownika to najnowsze technologie zapewniające skuteczną i cichą pracę .

Dostępna są cztery modele: BXV400, BXV600, BXV800, BXV1000.

Automaty CAME do bram segmentowych przemysłowych

cbx_230

C-BX 230V
Samoblokujące siłowniki do bram przemysłowych: przesuwnych oraz sekcyjnych, sprawność 30%.

cbx_230

C-BX 400V
Samoblokujące siłowniki do bram przemysłowych: przesuwnych oraz sekcyjnych, sprawność 50%.

cbx_230

C-BX 24V
Samoblokujące siłowniki do bram przemysłowych: przesuwnych oraz sekcyjnych, sprawność 100%.

C-BX Akcesoria
Akcesoria do bram przemysłowych i siłowników serii C-BX.

Automaty CAME do drzwi

FLY 24V
Niesamoblokujące siłowniki do drzwi skrzydłowych o długości jednego skrzydła do 1,2 m, sprawność 100%.

CORSA/RODEO 24V
Niesamoblokujące siłowniki do drzwi przesuwnych o masie jednego skrzydła do 75 i 125 kg, sprawność 100%.

Akcesoria montażowe
Akcesoria montażowe do drzwi przesuwnych współpracujących z CORSA i RODEO.

Zabezpieczenia
Mechaniczne systemy przeciwpanikowe do drzwi przesuwnych współpracujących z CORSA i RODEO.

Akcesoria
Akcesoria sterujące i zabezpieczające do siłowników serii FLY, CORSA i RODEO.


Automaty firmy NICE zapewniają klientowi łatwość montażu oraz przyjemność i bezpieczeństwo użytkowania. Ich nowoczesny design wyróżnia te produkty wśród automatów innych firm. Niezawodność i jakość potwierdzone są przez certyfikat ISO 9001:2000, obejmujący cały proces produkcyjny.
Grupa NICE, chociaż stosunkowo młoda, jest obecnie największym dystrybutorem automatyki do bram w Polsce. Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty znajdujące się w naszej ofercie.

Automaty NICE do bram garażowych

Spin
Nowoczesne siłowniki do bram garażowych z napędem paskowym zapewniającym cichą i płynną obsługę bramy. Linia Spin obejmuje urządzenia do bram garażowych o powierzchni bramy do 8 m2, 9 m2 oraz 13m2.

Spido/Spider
Sprawdzone siłowniki elektromechaniczne starszej generacji z napędem łańcuchowym o sile uciągu 650N do bram garażowych o powierzchni bramy do 9m2 lub 1000N do bram garażowych o powierzchni bramy do 13m2.

Shel
Siłowniki z napędem łańcuchowym o sile uciągu do 500N i 750N, do mniejszych bram garażowych o powierzchni bramy od 8 m2 do 11m2.

Soon
Siłownik SOON do automatyzacji bram sekcyjnych o powierzchni do 16m2. Łatwy w instalacji dzięki technologii BLUEBUS, trwały i precyzyjny, stanowi wsparcie średnich i dużych bram przemysłowych.

Sumo
Wysokiej jakości napędy do automatyzacji bram przemysłowych, garażowych, sekcyjnych o powierzchni od 5.0m2 do 15.0m2. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają dopasować je do warunków oraz miejsca użytkowania.

Tom
Nowoczesne napędy do automatyzacji przemysłowych bram segmentowych o wadze do 600kg. Napędy TOM to bardzo solidne i łatwe w instalacji i obsłudze urządzenia, na których można polegać. Siłowniki są silne (do 140Nm) i szybkie (do 24 obr./min).

Automaty NICE do bram skrzydłowych

Wingo
Nowoczesne, funkcjonalne napędy do bram dwuskrzydłowych. Wersje: Wingo do 1.8m długości skrzydła bramy, Wingo L do 3m, Wingo5000 do 3.5m oraz 200kg i Wingo24V do pracy intensywnej.

Toona
Nowoczesne siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3m, do 5m i do 7m, wersje 230V A.C. i 24V D.C. Bardziej odporny na czynniki atmosferyczne.

Metro (FAB)
Linia siłowników elektromechani-cznych do podziemnego montażu do bram o długości skrzydła do 5m i o ciężarze do 900kg. Bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu.

Walky
Siłowniki elektromechaniczne z napędem śrubowym do małych bram skrzydłowych (długość skrzydła do 1,8m i ciężar do 100kg). Niezwykle szybki, możliwość montażu nawet w wąskim narożniku.

Hopp
Lekkie siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,4m i ciężarze do 250kg. Idealne do pracy intensywnej. Możliwość częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła.

Pop
Siłowniki elektromechaniczne starszej generacji z ramieniem łamanym doskonałe do niewielkich bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2m i ciężarze do 200kg.

Hyke
Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3,5m i ciężarze do 330kg.

Hyppo
Starszy model siłowników elektromechanicznych z ramieniem łamanym o sprawdzonej i niezawodnej konstrukcji do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3m. Wersje 230V A.C. i 24V D.C.

TOO
Siłowniki teleskopowe do bram skrzydłowych montowane na słupku, o długości skrzydła do 3.0 m (TOO3000) i ciężarze do 300 kg i do 4.5 m (TOO4500) i ciężarze do 250 kg. Idealny do bram posesyjnych.

seria HI-SPEED

Bardzo szybkie siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram do 90° może trwać zaledwie 10 sekund.

WINGO3524HS

TO5024 HS

TO6024 HS

HK7024 HS

HK7224 HS

ME3024 HS

Automaty NICE do bram przesuwnych

Robus
Nowoczesne napędy do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 600 kg i 1000 kg. Do intensywnej pracy, sprawdzają się na posesjach prywatnych a także we wspólnotach mieszkaniowych.

Robo
Grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg lub 600 kg. Doskonałe parametry, siła, estetyczny wygląd to tylko niektóre z ich zalet. Wyróżniają się także niezwykle łatwym montażem.

Run
Nowoczesna linia silnych napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 1800kg lub do 2500kg. Napędy odpowiednie do pracy w ekstremalnych warunkach, idealne do zastosowań przemysłowych.

Thor
Nowoczesne siłowniki do bram przesuwnych o ciężarze do 1500kg lub do 2200kg, 230V z wbudowaną centralą sterującą oraz trójfazowe 3x400V z zewnętrzną centralą sterującą.

Tub
Nowoczesny napęd do najcięższych bram przesuwnych do 3500kg, z wbudowaną centralą sterującą. Bardzo silny (olbrzymi moment obrotowy 190 Nm), idealny do zastosowań przemysłowych.

Naked
Siłownik elektromechaniczny NAKED przeznaczony jest do instalacji w słupku. Dzięki temu jest on zupełnie niewidoczny i w ten sposób współpracuje z każdym rodzajem zabudowy.

seria HI-SPEED

Najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram jest szybsza o 40 – 60%. Idealne do bram posesyjnych i przemysłowych.d.

RB250 HS

RB500 HS

RUN400 HS

RUN1200 HS

Katalog Automatyka do bram garażowych [obejrzyj]
Katalog Automatyka do bram skrzydłowych [obejrzyj]
Katalog Automatyka do bram przesuwnych [obejrzyj]


W swojej ofercie posiadamy także automaty firmy Hörmann.