Automaty do bram przesuwnych

Automaty CAME do bram przesuwnych
Zobacz więcej nt. modeli wybierając obraz automatu
BXL

Idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych.
Bramy o ciężarze do 400 kg
BXV

Idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych, połączonych.
Do bram o ciężarze do 1000 kg
BX NEW

Rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych w domach jednorodzinnych.
Do 800 kg
BK NEW
Optymalne rozwiązanie do bram przesuwnych o dużych wymiarach.
Do 2200 kg
BY-3500T
Rozwiązanie dla przesuwnych bram przemysłowych.
Do 3500 kg
BKV NEW
Wysokowydajne rozwiązanie idealne do dużych bram przesuwnych, przemysłowych, o ciągłej pracy.
Do 2500 kg

Automaty NICE do bram przesuwnych
Zobacz więcej nt. modeli wybierając obraz automatu
ROBUS

Nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 250 kg, 400 kg, 600 kg i 1000 kg. Doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem nie tylko  na posesjach prywatnych, lecz również we wspólnotach mieszkaniowych. Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii BLUEBUS, charakteryzują się wyjątkowo łatwą instalacją i programowaniem.

W ofercie NICE:
– napędy i zestawy automatyki do bram przesuwnych typu ROBUS
ROX

Nice ROX to idealne rozwiązanie do automatyzacji posesyjnych bram wjazdowych do 600 kg (Nice ROX600) oraz do 1000kg (Nice ROX1000). Elektromechaniczny siłownik ROX to praktyczny i bezpieczny wybór. Pod obudową każdy instalator znajdzie wbudowaną centralę sterującą wraz ze zintegrowanym radioodbiornikiem. Trwałość i niezawodność, łatwy montaż, komfortowe wysprzęglenie to cechy tego siłownika.

W ofercie NICE:
zestawy automatyki do bram przesuwnych typu ROX
ROAD

Napęd do automatyzacji niewielkich przesuwnych bram posesyjnych o ciężarze do 400kg. Bardzo prosty, sprawdzony model wyróżniający się łatwym i szybkim montażem, estetycznym wzornictwem,  doskonałymi parametrami i niezawodnością.

W ofercie NICE:
– zestaw automatyki do bram przesuwnych ROAD 400 ERA FLOR
RUN

Nowoczesna linia silnych napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 1200 kg, 1500 kg, 1800 kg lub do 2500 kg z technologią BLUEBUS, która zapewnia wyjątkowo łatwą instalację i programowanie. Napędy odpowiednie do pracy w ekstremalnych warunkach, idealne do zastosowań przemysłowych. Napędy do są w stanie zarządzać własną mocą, dostosowując ją do różnych warunków klimatycznych. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że ogromna siła ukryta jest w napędzie o niewielkich gabarytach i estetycznym, nowoczesnym wyglądzie.

W ofercie NICE:
napędy i zestawy automatyki do bram skrzydłowych typu RUN
THOR

Nowoczesny siłownik do bram przesuwnych o ciężarze do 1500kg, 230V z wbudowaną centralą sterującą. Najlepsze połączenie estetycznego wzornictwa z doskonałymi parametrami technicznymi gwarantującymi niezawodną intensywną pracę. Dla zwiększenia intensywności działania napędy Thor posiadają chłodzony silnik. Wyposażone są także w szereg nowoczesnych funkcji.

W ofercie NICE:
– zestaw automatyki do bram przesuwnych THOR 1500 ERA FLOR
TUB

Nowoczesny napęd do najcięższych bram przesuwnych do 3500kg, z wbudowaną centralą sterującą. Bardzo silny (olbrzymi moment obrotowy 190 Nm), idealny do zastosowań przemysłowych. Funkcjonalny, bezpieczny i estetyczny.

W ofercie NICE:
– napęd do bram przesuwnych TUB4000
HI-SPEED
Najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram jest szybsza o 40 – 60%. Idealne do bram posesyjnych i przemysłowych.

W ofercie NICE:
napędy i zestawy automatyki do bram przesuwnych typu ROBUS i RUN

Katalog Automatyka do bram przesuwnych [obejrzyj]